Oferujemy Państwu jajka spożywczeo doskonałej jakości i smaku

Dlaczego właśnie nasze jajka?
Jajka pochodzące z naszej fermy sortowane są według aktualnych norm unijnych. Dzięki temu mają Państwo szeroki wybór zarówno jeśli chodzi o klasy, jak i ceny. Dodatkowo naszym stałym klientom zapewniamy korzystne rabaty i promocje.

Świeżość
Konsumenci cenią sobie fakt, iż jesteśmy producentem, a więc nasze jajka niemal bezpośrednio po zniesieniu trafiają do klienta. Daje im to pewność, że kupują towar pierwszej świeżości, który nie był składowany przez długie tygodnie w chłodniach i magazynach.

Smak i kolor
Jajka są bardzo powszechnym i częstym składnikiem naszego menu – wiele potraw nie potrafi się bez nich obejść. Co więc naturalne, muszą naprawdę dobrze smakować aby zostać wybranym przez kupującego. Dla wielu klientów intensywne zabarwienie żółtka to ważny wskaźnik wartości odżywczych znajdujących się w jajku.

Czyste i mocne skorupki
Żaden konsument nie spogląda z uznaniem do opakowania w którym znajdują się zabrudzone i tym samym mało estetycznie wyglądające jajka. Z nami mogą być Państwo spokojni o to, że nikt nie odłoży towaru z powrotem na półkę. Mocne skorupki z kolei świadczą o dobrej jakości jajka i zmniejszają straty wynikłe z różnego rodzaju uszkodzeń.

Dostępne opakowaniaOferujemy jajka w rozmiarze M i L

Sortowanie zgodne z normami unijnymi daje gwarancję, iż każde jajko posiada odpowiednią klasę wagową. Oznacza to, że jest ono rzeczywiście warte swojej ceny, co z kolei przekłada się na zadowolenie konsumenta.

"Nasze jajka nie tylko świetnie wyglądają, ale są przede wszystkim zdrowe i wyśmienicie smakują."

"Znani jesteśmy nie tylko z elastyczności, ale przede wszystkim z uczciwego i ludzkiego podejścia do każdego klienta."

"Zadzwoń! kilka minut rozmowy zapewni Ci sprawdzonego dostawcę i doskonałe jajka"

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?
Skontaktuj się z nami

Ferma Drobiu Janiczek

ul. Główna 2A
44-360 Buków, woj.śląskie
(+48) 32 454 40 60
(+48) 797 166 068

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Kilka minut rozmowy zapewni Ci
sprawdzonego dostawcę i doskonałe jajka.

Ferma Drobiu Janiczek